KANTORY NEPTUN · KANTORY W GDAŃSKU
Gdańsk Wrzeszcz · Gdańsk Śródmieście (Starówka)

Najlepsze kursy walut w Gdańsku!!!

58 345 37 06 / 502 366 550

Kursy walut indywidualnie negocjowane

Akceptujemy płatności kartą oraz realizujemy przekazy pieniężne Western Union
visa oraz mastercardwestern union

O nas

Kantory wymiany walut Neptun są obecne na rynku już od blisko 20 lat. Pierwszy kantor Neptun został otwarty w 1999 roku w Gdańsku – Wrzeszczu na Alei Grunwaldzkiej 87/91. Zajmujemy się wymianą podstawowych walut takich jak USD, EUR, GBP, SEK, NOK, DKK, CAD i AUD. Posiadamy w swojej ofercie również waluty wakacyjne: bułgarskie lewy, czeskie korony, chorwackie kuny, węgierskie forinty. Następnym krokiem rozwoju kantorów Neptun było otwarcie punktów wymiany walut na gdańskiej starówce ul. Długa 52/53 oraz Długa 23/28. W związku z dużą ilością klientów, szczególnie zagranicznych turystów z całego świata, powstała kolejna filia kantoru Neptun na ulicy Długi Targ 20/21. Kasjerzy naszego Kantoru posługują się językiem niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. W naszych kantorach prowadzimy politykę indywidualnej negocjacji kursów walut zarówno przy skupie, jak i sprzedaży. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalną i miłą obsługę. Negocjacja kursów dotyczy wszystkich walut. Zapraszamy serdecznie do kantorów wymiany walut Neptun. Gwarantujemy najkorzystniejsze kursy walut!!!

Profesjonalizm
Kantory Wymiany Walut NEPTUN oferują klientom fachową, profesjonalną i miłą obsługę. Nasi kasjerzy ukończyli odpowiednie kursy i szkolenia.

Dyskrecja
Przywiązujemy dużą wagę do dyskrecji przy dokonywaniu wymiany walut, zapewniając odpowiednie warunki do realizacji dużych transakcji.

Konkurencyjne ceny
W kantorach Neptun jest możliwość negocjacji kursów walut co przekłada się na uzyskanie bardzo dobrych cen. Dlatego jesteśmy kantorem nr 1 w Gdańsku.

Oszczędności
Dzięki elastycznej polityce kursowej kantoru Neptun odczuwalne są duże oszczędności przy sprzedaży lub kupnie walut.