Menu Zamknij

O nas

Historia Kantoru Neptun

Profesjonalizm

Zajmujemy się wymianą podstawowych walut takich jak USD, EUR, GBP, SEK, NOK, DKK, CAD i AUD. Posiadamy w swojej ofercie również waluty wakacyjne: bułgarskie lewy, czeskie korony, chorwackie kuny, węgierskie forinty. Kasjerzy naszego Kantoru posługują się językiem niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. W naszych kantorach prowadzimy politykę indywidualnej negocjacji kursów walut zarówno przy skupie, jak i sprzedaży. Zapewniamy dyskrecję, profesjonalną i miłą obsługę. Negocjacja kursów dotyczy wszystkich walut. Zapraszamy serdecznie do kantorów wymiany walut Neptun. Gwarantujemy najkorzystniejsze kursy walut. Kantory Wymiany Walut NEPTUN oferują klientom fachową, profesjonalną i miłą obsługę. Nasi kasjerzy ukończyli odpowiednie kursy i szkolenia.

Dyskrecja


Przywiązujemy dużą wagę do dyskrecji przy dokonywaniu wymiany walut, zapewniając odpowiednie warunki do realizacji dużych transakcji. Zapewniamy bezpieczeństwo i zaufanie podczas transakcji w naszych kantorach.

Konkurencyjne ceny

kantor neptun konkurencyjne ceny

Jesteśmy kantorem nr 1 w Gdańsku dlatego, że od początku naszej działalności posiadaliśmy konkurencyjne ceny wymiany walut. W naszych kantorach Neptun jest możliwość negocjacji kursów walut, co przekłada się na uzyskanie bardzo dobrych cen. Możesz do nas zadzwonić pod numer 502 – 366 – 550, napisać mail na adres kontakt@kantorneptun.pl, napisać wiadomość na messenger lub odwiedzić nas w naszych kantorach.

Oszczędności


Dzięki elastycznej polityce kursowej kantoru Neptun odczuwalne są duże oszczędności przy sprzedaży lub kupnie walut.

Translate »